ZADZWOŃ
609 850 372
ZNAJDŹ SZKOLENIE

O Helion SA i Helion Szkolenia

Wiemy, jak ważnym w branży IT jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, podążanie za zmianami i stałe obserwowanie rozrastającego się rynku. Bez względu na to, czy jesteś programistą, czy też może administratorem baz danych, pewnym jest jedno – poszukujesz rzetelnego i wiarygodnego źródła wiedzy, które pozwoli rozwinąć Ci Twoje umiejętności.

 

Helion Szkolenia to kontynuacja rozwoju spółki Helion SA. W jej skład wchodzi m.in. wydawnictwo Helion, które od blisko trzech dekad cieszy się pozycją niekwestionowanego lidera na rynku wydawniczym sektora informatycznego.

 

W Helion SA staramy się stale odnajdywać nowe możliwości rozwoju po to, aby móc edukować i dostarczać wiedzę oraz zasoby do nauki tam, gdzie jest to teraz potrzebne i oczekiwane. Aktywnie podążamy za dynamicznie rozwijającym się rynkiem, czego rezultatem m.in. było:

 

  • poszerzenie naszej Grupy Wydawniczej aż na 7 różnych segmentów,

  • dostarczanie rozwiązań wydawniczych z zakresu B2B,

  • zapewnienie szerokiego dostępu do naszych produktów dzięki naszym bibliotekom internetowym.

Teraz przyszedł czas na kolejny, nowy rozdział naszej działalności i mamy nadzieję, że i Ty podejmiesz z nami nowe wyzwanie.

Nasza misja, wizja i wartości

Naszą misją jest edukowanie, kształcenie i dostarczanie eksperckiej wiedzy w obszarze nauk informatycznych dla osób, które już poruszają się zawodowo w świecie branży informatycznej. Chcemy stać się ogólnopolskim liderem w naszym segmencie tak, aby móc wspomagać naszych kursantów na ich ścieżce rozwoju zawodowego. W naszej pracy stale pamiętamy o przyświecających nam wartościach. Stale dążymy do rozwoju naszej organizacji, posiadając zarówno zespół kompetentnych pracowników, jak i trenerów. Zawsze staramy się wywiązać ze złożonych obietnic naszej marki, angażując się w życie naszej społeczności oraz odważnie podchodząc do nowych wyzwań i celów.