ZADZWOŃ
609 850 372
ZNAJDŹ SZKOLENIE
 • Pieniądze na szkolenia pracowników – bierzcie i korzystajcie!
  02/13/2018 - 16:12

  Od 27 lutego będzie można zgłaszać się po dofinansowanie Polskiej Agencji Przedsiębiorczości na cel wejścia na nowe rynki. Jednak mało które przedsiębiorstwo z sektora MSP ma możliwości aby z niego skorzystać. Za to z Bazy Usług Rozwojowych PARP – praktycznie każde.


  Każdy kto pamięta projekt dofinansowanych szkoleń „Inwestycja w Kadry” na pewno wie czego się spodziewać. W ramach kontynuacji unijnego projektu, PARP uruchomił serwis w którym przedsiębiorstwa, zainteresowane doszkalaniem swoich pracowników mogą uzyskać do 80% dofinansowania na wspomniane usługi edukacyjne.

  Jak zacząć?

  Wystarczy wejść na stronę Bazy Usług Rozwojowych (zapraszamy do siebie  - https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/helionszkolenia) i odszukać interesujące szkolenie z listy „Usługi aktualne”. 

  Następnie wybieramy opcję „Zapisz się na usługę”, rejestrujemy lub logujemy i… tyle. Pozostaje czekać na kontakt ze strony organizatora.

  Co dalej?

  Na tym etapie warto ustalić szczegóły z organizatorem. Możesz też liczyć na wsparcie w uzyskaniu dofinansowania i w kwestiach formalnych z tym związanych. Maksymalna kwota jaką można uzyskać to aż 100 000,00 zł. 

  Finanse, rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój!

  Dobrze wiedzieć, że PARP otwiera swoje finanse na przedsiębiorstwa z sektora MSP. Tegoroczna publikacja raportu "Benefity – czyli co motywuje Polaków w pracy”* wskazuje że aż 70% Polaków wskazuje szkolenia jako jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję o zmianie pracy.

  W czasach gdy problemy kadrowe spędzają sen z powiek stale powiększającej się grupie firm, działania mające na celu utrzymanie pracownika w firmie, a także stałe podnoszenie jego kompetencji – są absolutnie konieczne.

  Dofinansowanie, nie tylko zostanie wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem, ale przyniesie dodatkowy zysk w postaci coraz lepiej wykształconych pracowników tu, na miejscu, bez konieczności poszukiwania kandydatów o wąskim zakresie specjalizacji poza granicami regionu lub kraju.

  Gdzie tkwi haczyk?

  Może trudno w to uwierzyć, ale zapewniamy że żadnego nie ma. :)

  * - badanie "Benefity – czyli co motywuje Polaków w pracy" powstałe na bazie badań: "Czy pieniądze szczęścia nie dają?" Kantar TNS przeprowadzonego w dniach 18-31 sierpnia 2017 roku oraz "Benefity oczami pracowników" przeprowadzonego w grudniu 2017 r. przez serwis Pracuj.pl - kliknij aby zobaczyć źródło.