ZADZWOŃ
609 850 372
ZNAJDŹ SZKOLENIE
 • Blended learning = Szkolenie + Ebook + Videokurs
  04/12/2017 - 16:22

  Blended learning jest nową ideą w rozwoju edukacji, powstałą w zgodzie z społecznym i technologicznym rozwojem współczesnego świata. Łączy w sobie tradycyjne metody nauczania ze zdigitalizowanym środowiskiem kształcenia, tworząc nie tylko efektywny i nowatorski, ale przede wszystkim postępowy model edukacji.


  Nowa formuła nauczania, czyli b-learning, jest więc nie bez powodu określana jako mieszana, zintegrowana lub też hybrydowa metoda kształcenia. W skład tej mieszanki edukacyjnej wchodzą m.in.:

  • szkolenie stacjonarne z udziałem wykładowcy lub trenera,
  • zdalny dostęp do materiałów szkoleniowych,
  • wirtualne środowisko nauczania,
  • nauka grupowa jak i indywidualna.

   

  Blended learning to coś więcej niż tylko korzystanie z materiałów multimedialnych w ramach nauczania. To idea przedstawiająca  nową jakość kształcenia, która nie tylko odpowiada na potrzeby współczesnego świata, ale jest definitywnym kierunkiem rozwoju rynku edukacyjnego. Jak do tej pory b-learning nie doczekał się jeszcze swojej uniwersalnej definicji. Nie zważając na akademickie rozważania Helion Szkolenia już teraz oferuje możliwość korzystania z tej kompleksowej formy kształcenia.

   

   

  Co zyskasz?

  Dzięki  zmieszaniu z sobą składników kształcenia tradycyjnego oraz wirtualnego jako uczestnik naszych szkoleń otrzymasz kompleksową opiekę nad swoją ścieżką kształcenia. Niewątpliwie do największych zalet oferty Helion Szkolenia należą:

  • wirtualny dostęp do udostępnionych przez nas materiałów szkoleniowych – będziesz mógł z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie, pozostawiając sobie swobodną przestrzeń do zgłębiania tematu szkolenia i utrwalania nowo nabytej wiedzy,
  • możliwość nauki zarówno  wśród innych pasjonatów tematu pod czujnym okiem eksperta,  jak i  motywacja do samokształcenia – wszystko to w zgodzie z ideą Lifelong learning,
  • możliwość korzystania z pozostałych elementów oferty Grupy Helion – videokursów, wydawnictw elektronicznych oraz szerokiej oferty wydawniczej.

  W praktyce oznacza to, że w porównaniu do tradycyjnego modelu, będziesz miał możliwość kontynuacji rozwoju otrzymując podczas oraz po szkoleniu dostęp do dopasowanych tematycznie treści.