Szkolenia Helion

ZADZWOŃ
609 850 372
ZNAJDŹ SZKOLENIE

Aktualności

 • Zostań Trenerem IT
  05/05/2017 - 14:32

  szkolenia Helion

   

  Cenisz sobie pracę z ludźmi?

  Jesteś gotów, by podjąć nowe wyzwanie?

  Możesz pochwalić się wiedzą ekspercką w swojej dziedzinie?

   

  Być może to właśnie Ciebie szukamy.

   

  Co oferujemy ?

  - możliwość bezpośrednich kontaktów ze specjalistami z wielu obszarów IT

  - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  - dużą samodzielność w pracy

   

  Skontaktuj się z nami: rekrutacja.szkolenia@helion.pl

Nowości

 • Czerwcowe szkolenia
  04/21/2017 - 10:33

   

  W czerwcu uczestnicy naszych szkoleń będą mogli nabyć nowe umiejętności i zgłębić tajniki dziedzin z obszaru informatyki i zarządzania pod okiem uznanych ekspertów, takich jak m.in. Jarosław Baca czy Agnieszka Kaganiec. Szkolenia będą odbywać się z zakresu programowania, zarządzania procesami, a nawet testowania oprogramowania.


  Programowanie obiektowe w języku C++

  Termin: 12-14.06.2017

  Trener: Jarosław Baca

  Dla kogo:

  Szkolenie to jest adresowane do osób, które już poznały tajniki programowania proceduralnego w tym języku i chcieliby wzbogacić swoją wiedzę z zakresu programowania obiektowego w języku C++.

  Korzyści:

  Dzięki szkoleniu uczestnik będzie potrafił w wygodny sposób analizować i modyfikować kod jak również łatwiej wykorzystywać programy bądź ich fragmenty w innych projektach. Nabywając umiejętność programowania obiektowego uczestnik zminimalizuje straty związane z funkcjonalnością programu.

  Dowiedz się więcej.


  Programowanie proceduralne w języku C++

  Termin: 19-20.06.2017

  Trener: Jarosław Baca

  Dla kogo:

  Szkolenie to jest adresowane do każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z C++.

  Korzyści:

  Celem szkolenia jest więc wprowadzenie uczestników do języka C++ i podanie im solidnych podstaw tak, aby po zakończonym szkoleniu potrafili tworzyć proste programy, korzystać ze stałych i zmiennych, używać instrukcji sterujących oraz pętli. Szkolenie umożliwi zgłębianie bardziej zaawansowanych zagadnień, jak programowanie obiektowe.

  Dowiedz się więcej.


  Elektronika i programowanie na podstawie Arduino

  Termin: 03-04.06.2017

  Trener: Krystian Sadowski

  Dla kogo:

  Szkolenie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z elektroniką oraz programowaniem układów mikroprocesorowych. Wymagana jest elementarna wiedza z zakresu  elektroniki, informatyki oraz nowych mediów.

  Korzyści:

  Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą potrafić samodzielnie wykonywać i programować podstawowe układy oparte o Adruino. Każdy uczestnik będzie posiadał wiedzę dotyczącą podstawowych praw obwodów elektrycznych, układów elektronicznych (cyfrowych oraz analogowych). Uczestnicy będą posiadać gruntowne podstawy do rozwijania swoich zainteresować związanych z programowaniem układów elektronicznych. Mają pełny obraz ścieżki zawodowej w kierunkach związanych z elektroniką, programowaniem i nowymi technologiami.

  Dowiedz się więcej.


  Lean IT

  Termin: 05-06.06.2017, 19-20.06.2017, 25-26.06.2017

  Trener: Katarzyna Kaganiec

  Dla kogo:

  Szkolenie skierowane zarówno do menedżerów działu, jak i uczestników procesów wytwórczych czy produkcyjnych.

  Korzyści:

  Dzięki szkoleniu zrozumiesz, filozofię Lean It, poznasz techniki i narzędzia, które pozwolą efektywnie wdrożyć Lean It w organizacji, dowiesz się jak definiować wartość dodaną dla klienta i eliminować straty w procesach wytwórczych.

  Dowiedz się więcej.


  Model usługowy IT w praktyce w oparciu o biblioteki ITIL®

  Termin: 07-09.06.2017, 21-23.06.2017, 27-29.06.2017

  Trener: Katarzyna Kaganiec

  Dla kogo:

  Szkolenie skierowane zarówno do menedżerów działu, jak i uczestników procesów wytwórczych czy produkcyjnych.

  Korzyści:

  Celem szkolenia jest zaprezentowanie procesów i najlepszych praktyk ITIL® w ujęciu praktycznym. ITIL® umożliwia redukcję kosztów, budowanie relacji z klientami oraz podniesienie jakości usług IT. Jako uczestnik dowiesz się, czym jest model usługowy oparty o ITIL®, poznasz techniki i narzędzia , które pozwolą efektywnie wdrożyć model usługowy IT w organizacji, dowiesz się jak zaprojektować procesy IT tak, aby były efektywnie zarządzane.

  Dowiedz się więcej.


  Automatyzacja testów - Tworzenie i uruchamianie testów automatycznych z pomocą Webdriver – Selenium

  Termin: 12-14.06.2017, 23-25.06.2017, 28-30.05.2017

  Trener: Stanisław Widuch

  Dla kogo:

  Szkolenia adresowane jest do testerów wykonujących testy manualne oraz innych członków zespołów testerskich, chcących rozpocząć pracę jako testerzy pisąrze testy automatyczne oraz dla osób pragnących poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie.

  Korzyści:

  Dzięki szkoleniu będziesz potrafił stworzyć środowisko programistyczne do tworzenia testów automatycznych z wykorzystaniem Selenium IDE i webdriver, stworzyć środowisko do uruchamiania testów, przygotować testy automatyczne.

  Dowiedz się więcej.


  Podstawy tworzenia aplikacji we frameworku Laravel

  Termin: 05-06.06.2017, 19-20.06.2017

  Trener: Krzysztof Stanio

  Dla kogo:

  Szkolenie jest skierowane do osób, które mają już opanowane podstawy programowania obiektowego oraz programowania w języku PHP.

  Korzyści:

  Szkolenie to ma na celu przekazać uczestnikom niezbędną wiedzę związanymi z tworzeniem aplikacji w Frameworku Laravel. Dzięki szkoleniu uczestnicy nabędą umiejętności niezbędne do samodzielnego stworzenia aplikacji.

  Dowiedz się więcej.


  Budowa systemu CMS w PHP

  Termin: 07-08.06.2017, 21-22.06.2017

  Trener: Krzysztof Stanio

  Dla kogo:

  Szkolenie to jest adresowane do osób, która nabyły podstawowe umiejętności z zakresu programowania PHP i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budowy systemu CMS w PHP.

  Korzyści:

  Każdy uczestnik zdobędzie podstawową wiedzę i umiejętności, które okażą się niezbędne do  dalszego etapu kształcenia  w zakresie Content Management System. Programiści zostaną zaznajomieni z tworzeniem silnika i implementacją przykładowego  modułu CMS wraz z wprowadzeniem do  tworzenia CRUD-ów. Ponadto, każdy uczestnik zdobędzie wskazówki dotyczące dalszej nauki  i rozwoju.

  Dowiedz się więcej.


  PHP-podstawy programowania

  Termin: 12-13.06.2017

  Trener: Krzysztof Stanio

  Dla kogo:

  Szkolenie to jest adresowane dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się podstaw programowania w celach rozwoju swojej ścieżki zawodowej w kierunku kariery programistycznej.

  Korzyści:

  W trakcie szkolenia każdy uczestnik  zostanie zaznajomiony z podstawową składnią języka PHP, na które składają się m.in. zmienne i ich typy, operatory i instrukcje warunkowe. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak działa strona WWW oparta o PHP. Szkolenie to da solidne podstawy do tego, aby móc tworzyć w przyszłości systemy CMS czy też sprawnie poruszać się w świecie baz danych MySQL.

  Dowiedz się więcej.


  PHP i baza danych MySQL

  Termin: 05-06.06.2017, 15-16.06.2017

  Trener: Krzysztof Stanio

  Dla kogo:

  Szkolenie jest skierowane dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu programowania PHP i chciały by ją poszerzyć w obszarze wykorzystania baz danych MySQL. Szkolenie to już należy do wyższego  poziomu programowania.

  Korzyści:

  Szkolenie to wyposaży uczestników  w umiejętności  związane z podstawami programowania w PHP z użyciem bazy danych  MySQL. Umiejętności nabyte na szkoleniu okażą się być niezwykle przydatne dla osób, które zamierzają też w przyszłości zajmować się tworzeniem systemów CMS.

  Dowiedz się więcej.


  PL/SQL - Programowanie baz danych Oracle

  Termin: 28-30.06.2017

  Trener: Przemysław Starosta

  Dla kogo:

  Szkolenie jest rekomendowane dla osób, które chcą programować w środowisku baz danych Oracle.Wymagana jest podstawowa znajomość SQL.

  Korzyści:

  Uczestnicy zdobędą wiedzę, która pozwoli  im na kreowanie działań w jednym z najbardziej  stabilnych i skalowalnych rozwiązań bazodanowych. Zostaną zapoznani z  podstawami  języka PL/SQL, w tym z poleceniami, procedurami  i  funkcjami. Każdy uczestnik  dowie się, jak tworzyć i używać kursorów oraz  jak zarządzać kodem i kompilatorem.

  Dowiedz się więcej.


  Oracle SQL dla zaawansowanych

  Termin: 26-27.06.2017

  Trener: Przemysław Starosta

  Dla kogo:

  Szkolenie to jest rekomendowane dla osób, które posiadają już elementarną wiedzę z zakresu SQL i potrafią tworzyć zapytania w tym języku.

  Korzyści:

  Dzięki szkoleniu każdy uczestnik zdobędzie wiedzę niezbędną do kontroli użytkowników, w tym nadawania uprawnień. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć  operacje na dużych zbiorach danych oraz generować raporty przez grupowanie powiązanych danych. Oprócz tego dowiedzą się, jak zarządzać danymi w różnych strefach czasowych i tworzyć zaawansowane podzapytania. Uczestnicy będą działać na jednym z najbardziej stabilnych, wydajnych i skalowalnych rozwiązań bazodanowych.

  Dowiedz się więcej.


  VBA dla analityków

  Termin: 21-23.06.2017

  Trener: Przemysław Starosta

  Dla kogo:

  Szkolenie rekomendowane jest dla osób, które na co dzień korzystają z Excela w celach biurowych i chcą poszerzyć umiejętności w korzystaniu z  tego programu. Wymagana jest podstawowa znajomość programu.Excel.

  Korzyści:

  Uczestnicy nauczą się korzystać z makr oraz poznają w pełni środowisko  Visual Basic Editor. Oprócz tego zostaną wprowadzeni do programowania proceduralnego oraz zapoznani z modelem obiektów Excel. Ponadto, każdy uczestnik szkolenia zdobędzie podstawy służące działaniom w bazie danych SQL.

  Dowiedz się więcej.


  Wstęp do SQL

  Termin: 21-23.06.2017

  Trener: Przemysław Starosta

  Dla kogo:

  Szkolenie to  jest rekomendowane dla osób, które dopiero  rozpoczynają swoją przygodę z bazami  danych SQL.

  Korzyści:

  Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie elementarną wiedzę dotyczącą SQL oraz umiejętności niezbędne do rozwoju w kierunku bardziej  zaawansowanych działań na bazach danych. W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani m.in z regułami dotyczącymi  zapytań SQL, pobieraniem danych z wielu tabel, agregacją danych, operatorami zbiorowymi oraz zarządzaniem tabelami.

  Dowiedz się więcej.


Promocje

 • Poznaj siłę twojej średniej - Promocja akademicka
  04/21/2017 - 10:24

  Wszystkim posiadaczom legitymacji studenckich proponujemy benefit za ciężką pracę.

  Twoja średnia pracuje na twoje korzyści.

  Oferujemy rabat na wszystkie szkolenia Helion Akademia, którego wysokość jest wprost proporcjonalna do twojej średniej.

  Średnia 5,0           -    25 % rabatu

  Średnia 4,5 - 5,0   -  20 % rabatu

  Średnia 4,0 - 4,5   -  15 % rabatu*

  * nie oczekujemy cudów, sesja nie musi być zamknięta w terminie